INTERNETOVÝ OBCHOD

Vyhledávání

Koženky

 

Společnost Velkosklad s plasty se zabývá prodejem koženek od roku 1991 a prodává koženky firem Griffine,Plastibert, Mecapol, Gorvi a Svitap.Uvedené firmy mají zaveden systém ISO 9001 a ISO 14000.Nabídka je velmi široká dle účelu užití.Nabídka obsahuje jak čalounické koženky pro běžné aplikace,tak koženky se speciálními vlastnostmi.Vyjímkou nejsou i koženky bez obsahu ftalátů .

 

VsP je výhradním smluvním partnerem pro nabídku koženek francouzsko-belgického holdingu výrobců koženek COTTING (firmy Gorvi,Mecapol,Griffime,Plastibert) pro území ČR.

 

V naší nabídce najdete především koženky na jednolícním úpletu ze 100% PES vláken nebo mixu PES a Ba vláken.

 

Mnohé z koženek mají další specifické vlatnosti (zdravotní a hygienickou bezpečnost a udržovatelnost,garantovanou nehořlavost,a další).

 

Rozsah dekorů(desénů) a barevného provedení jednotlivých koženek je patrný z vyobrazených katalogů jednotlivých koženek.Obecně platí-co v katalogu,to skladem.

 

Plošná hmotnost nabízených koženek představuje interval 350-800g/m2.

 

Uvedený souhrn skutečností umožňuje vybrat z našeho sortimentu koženky pro obuvnické,galanterní a zejména čalounické a nábytkářské aplikace.

 

Koženky jsou vhodné pro běžné interierové čalounění,ale i čalounění veřejných dopravních prostředků a veřejných prostor (čekárny,bary,restaurace,apod.), renovaci interiérů osobních i nákladních automobilů,traktorů,historických vozidel,kočárů apod.

 

Důležitou skupinou v naší nabídce jsou koženky bez obsahu ftalátů, které mají široké užití zejména ve zdravotnictví, soukromých ordinacích, kosmetických, kadeřnických a masážních salonech ordinacích dětských lékařů,hernách a výrobcích pro děti,vč.dětí do 3let a jiných oblastech, kde je požadována vysoká odolnost materiálu proti působení desinfekčních prostředků a hygienická bezpečnost´.

 

Více o koženkách a jejich vlastnostech najdete na našich webových stránkách www.vsp-net.cz

 

Nabízené koženky prodáváme nejen po celých rolích (délka-návin v roli je převážně 20 – 40 bm, šíře převážně 140 cm),ale i zákazníkem požadovanou nižší metráž. Koženky jsou snadno udržovatelné vlažnou vodou a běžnými saponátovými prostředky. Je nutné je však chránit před přímým stykem s organickými rozpouštědly (aceton,benzín,apod.)

 

Rozsah uživatelských teplot je -5°C až + 40°C. Další uživatelské vlastnosti a technické parametry nabízených výrobků jsou garantovány v materiálových listech jednotlivých druhů.

 

Možnosti odběru a dodání našich výrobků:
- odběr zboží zákazníkem přímo ve Velkoskladu s plasty
- dodání zboží doručovacími službami( Česká pošta,Fofr,…),náklady hradí zákazník
- dodání zboží rozvozovou službou Velkoskladu s plasty podle rozvozového plánu.

 

KOŽENKY pro obuvnický, galanterní, čalounický a automobilní průmysl jsou obecně plošné materiály na bázi PVC, PUR, PAK a jejich kombinací na textilním nebo netkaném podkladu. Vyznačují se vynikajícími zpracovatelskými vlastnostmi. Na základě přání zákazníka lze zabezpečit speciální vlastnosti - nehořlavost, antifogging,hygienické vlastnosti,ošetřovatelnost desinfekčními prostředky apod.

 

Z hlediska použitého polymeru jsou vyráběny materiály:
• PVC - na bázi měkčeného polyvinylchloridu
• PUR - na bázi aromatických a alifatických polyuretanů
• PAK - na bázi polyakrylátových disperzí
• PVC+PUR - kombinace nánosů na bázi měkčeného polyvinylchloridu, aromatických a alifatických polyuretanů

 

Dle použitého podkladového materiálu, který zásadním způsobem určuje základní fyzikálně mechanické a zpracovatelské vlastnosti jsou vyráběny koženky:
• na klasických textilech, molinech, keprech
• na úpletech
• netkaných vláknitých vrstvách

 

Základní specifikace koženek je dána podle plošné hmotnosti od 160 - 2000 g/m2.

 

 

Upozornění: zobrazené dekory výrobků jsou pouze ilustrativní, barvy se mohou lišit dle šarže nebo i dle nastavení zobrazení vašeho prohlížece či barev monitoru. V případě zájmu si zažádejte o vzorníky.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.